Vjehrra e Elitës e veshur në të kuqe, po duket si vajzë e re

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur në të kuqe dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey