Vjollca Haxhi shfaqet e veshur me trenerka, po duket si 20 vjeçare

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur shumë sportive.

Me trenerak dhe puma, Vjollca po duket si 20 vjeçare. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey