Vritet një person në Drenas dhe plagoset rëndë një tjetër

Një person është privuar nga jeta sonte në Drenas, ndërsa një tjetër ndodhet në QKUK duke u trajtuar për shkak të lëndimeve të rënda që ka marrë nga arma e zjarrit..

Personat në fjalë janë të gjinisë mashkullore, ndërsa sipas informacioneve te para dyshohet se janë babë e djalë.

Sipas këtij burimit të Expressit dyshohet se personi qe i ka gjuajtur me armë zjarri është fqinjë i tyre.

I njëjti po kërkohet nga policia. Policia ka thënë se lidhur me rastin do të prononcohen pas pak.
Motivet e ngjarjes janë akoma të panjohura.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey