Werner – Liverpool, ndodh e papritura

Ylli gjerman ka qenë në mesin e atyre që Liverpool tregon interesim për një kohë të gjatë.

Timo Werner nuk ka pranuar t’i bashkohet Liverpoolit.

Ylli i RB Leipzig dhe Kombëtares së Gjermanisë, Werner, kishte mundësinë që t’i bashkohet skuadrës së Liverpool, gjatë verës.

Anëtari i Leipzig duket se ka kalkuluar shumë para vendimit të tij, dhe në fund vendosi të mos kalonte në ‘Anfield’.

‘Dailystar’ shkruan se Werner refuzoi mundësinë për t’iu bashkuar Liverpoolit, pasi nuk dëshironte të rrinte në stol, transmeton lajmi.

Ylli gjerman ka qenë në mesin e atyre që Liverpool tregon interesim për një kohë të gjatë.

Ndoshta vera e ardhshme mund ta finalizojë transferimin e Werner tek liderët aktual të Premierligës.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey