Xhensila bëhet bionde, “sytë” të mbesin te ajo

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është një nënë dhe një grua shumë e angazhuar, por të njëjtën kohë nuk e lë asnjëherë profesionin e saj anash, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo ka treguar se shpejtë do ta realizojë një këngë të re, ku në sy bie ndryshimi që ka bërë në lukun e saj.

Ajo është bërë tërësisht biondinë, e duket krejtësisht ndryshe./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey