Xhensila duke qarë me zë, poston momentin e veçantë nga jeta e saj

Duke qarë me zë, Xhensila poston momentine veçantë në ditëlindjen e Ajkës.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, sot 4 vite u bë nënë për herë të parë.

Artistja në ditën e veçantë të vajzës ka zgjedhur të postoj një nga videot më të ëmbla.

Artistja ka ndarë për fansat dhe ndjekësit videon nga momenti kur e solli në jetë të voglën e saj, Ajkën.

Në momentin kur përqafon vogëlushen ajo shihet dhe dëgjohet duke qarë me zë, njëjtë edhe Bes Kallaku, babi i Ajkës, të cilët duket se ishin të bekuar me vajzën që ju lindi.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey