Xhensila e uron Besin për ditëlindje me foton më të ëmbël

Deklarata e papritur e Mourinhos: Nuk jemi duke luftuar për titull

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku të lumtur krah njëri-tjetrit.

Aktori i njohur, Bes Kallaku, gjatë ditës së sotme (e shtunë) festoi ditëlindjen e 35-të.

Me këtë rast, bashkëshortja e tij, Xhensila përmes rrjeteve sociale ndau imazhe të ëmbla me të.

Së fundmi, në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka zgjedhur të publikojë një fotografi tjetër mjaft të ëmbël.

Deklarata e papritur e Mourinhos: Nuk jemi duke luftuar për titull

Dyshja shihen me plot stil të veshur, ndërsa buzëqeshin krah njëri-tjetrit duke marrë poza para kamerës.

“Urime ditëlindjen ‘country boy’”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përkundër pandemisë, çifti kanë realizuar edhe festë modeste, me të ftuar familjarë të ngushtë.

Deklarata e papritur e Mourinhos: Nuk jemi duke luftuar për titull

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey