Xhensila feston sot ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Për këngëtaren shqiptare Xhensia Murtezaj sot është një ditë e veçantë.

Këngëtarja sot feston ditëlindjen e saj të 29-të.Urime të shumta mori artistja nga miqtë, fansat dhe kolegët me rastin e ditëlindjes.

Partneri i saj, aktori Bes Kallaku përmes një “InstaStory” i bëri një urim të veçantë këngëtares.

“Me këtë foto i urojmë mami Xhensila Myrtezaj edhe 100 pranvera me diell dhe këngë të bukura”, kishte shkruar aktori i humorit.

Kujtojmë se këngëtarja mbetet aktive edhe me projekte muzikore dhe kënga e fundit është “Mëkati jem”, në bashkëpunim me Majk dhe Getoar Selimin.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey