Xhensila Myrtezaj feston ditëlindjen e saj të 28-të

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, sot (e premte) feston ditëlindjen e 28-të.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, teksa ndau pamje edhe nga dekoret në shtëpinë e saj.

Xhensila u shfaq me një veshje të thjeshtë, teksa në duar mbante të bijën e saj, Ajkën.

Pozat që ajo mori morën vëmendje të madhe të publikut, ndërsa u panë edhe përplot lule mbrapa saj.

Artistja ndërkohë mori me qindra urime nga fansat, kolegët dhe familjarët, të cilët i uruan asaj për më të mirat.

Sa i përket projekteve muzikore, bukuroshja brune së shpejti ka bërë të ditur se do të sjell këngë të re.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey