Xhensila Myrtezaj vjen e veshur me të kuqe duke pozuar në ujë deti

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto, ku tregon linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.
https://www.instagram.com/p/CTjb57-MMpz/?utm_source=ig_embed&ig_rid=1fbf2a6a-4749-4c01-9c5e-4e990b10c44d
Xhensila publikoi fotot ku shihej me dukjen atraktive, e veshur me setin e kuq të cilat theksonin linjat e përsosura trupore.

Fotografia grumbulloi mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e këngëtares, duke komplimentuar atë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey