Xhensila ndryshon lukun, do ta “tranojë” Besin

Sharing is caring!

Xhensila, së fundmi ka bërë ndryshim në pamjen e saj.

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtarët më të njohura shqiptare.

Përveç talentit, ajo ka edhe një bukuri natyrale, shkruan Indeksonline.

Së fundi ajo ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve, i ka bërë të zeza, e kjo po i shkon shumë asaj!

Ndryshimin e saj e mirëpritën edhe ndjekësit e saj, që përmes komenteve shfaqen pëlqimin e tyre.

Ndryshe, Xhensila është e martuar me aktorin Bes Kallaku, dhe janë prindër të një vajze të quajtur Ajka.

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey