Xhensila nusja më e bukur shqiptare, poston foto me vajzën afër pemës së vitit të ri

Më shpejtë se sa e prisnim, Xhensila poston foto me vajzën afër pemës së vitit të ri.

Xhenisa Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më të komentuarat të show bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj, shkruan Kosovarja.

Çdo vit para kohës së festave të fundvitit ajo realizon një fotosesion me familjen e saj, bashkëshortin Besin dhe vajzën Ajkën.

Kësaj here këngëtarja postoi foto vetëm me vajzën dhe fotot erdhën më shpejtë se sa e prisnim.

Të dyja duken shumë bukur duke shkëqyer nën dritat e bukura të pemës së vitit të ri.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey