Xhensila rrëzohet në skenë gjatë transmetimit direkt

Gjatë transmetimit direkt, Xhensila rrëzohet në skenë.

Mbrëmjen e djeshme, gjatë transmetimit direkt në emisionin “Stop” ka ndodhur një incident i vogël.

Xhensila Koçi, vazja brune e emisionit u rrëzua dje në studio në kërcimin përmbyllës të programit.

Kjo situatë është sjellë për publikun, teksa është komentuar me humor nga Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey