Xhensila vishet në kompletet më të bukura, ju lë ‘pa mend’ me pamjen

Afrona ia shpreh dashurinë publikisht Bleros

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e në veçanti Xhensila.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në kompletet më të bukura.

E me këtë pamje, Xhenila duket se i ka lënë pa fjalë ndjekësit./ORAinfo/

Afrona ia shpreh dashurinë publikisht Bleros

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey