Yjet televizive që kanë dështuar me përdorimin e photoshop-it

Rrallëherë mund ta shihni ndonjë të famshëm të mos duket perfekte në fotografitë që publikon në rrjete sociale, shkruan DailyMail.

Por në përpjekje për tu paraqitur sa më perfekte yjet nga e gjithë bota lëshojnë gafa të mëdha gjatë përdorimit të ‘Photoshop’, dhe dështimet e tyre bëhen objekt humori tek publiku.

Në imazhet e mëposhtme mund t’i gjeni gabimet në ‘Photoshop’ që bëhen nga modelet e deri tek këngëtaret më me famë në botë.

Kylie Jenner

Vendi luksoz ku pushuan të gjithë të famshmit shqiptarë këtë verë
Vendi luksoz ku pushuan të gjithë të famshmit shqiptarë këtë verë

Ines Basic

Vendi luksoz ku pushuan të gjithë të famshmit shqiptarë këtë verë
Vendi luksoz ku pushuan të gjithë të famshmit shqiptarë këtë verë

Beyonce

Vendi luksoz ku pushuan të gjithë të famshmit shqiptarë këtë verë
Vendi luksoz ku pushuan të gjithë të famshmit shqiptarë këtë verë

Lindsey Lohan

Vendi luksoz ku pushuan të gjithë të famshmit shqiptarë këtë verë
Vendi luksoz ku pushuan të gjithë të famshmit shqiptarë këtë verë

The post Yjet televizive që kanë dështuar me përdorimin e photoshop-it appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 30, 2019 3:36 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147715
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit