Yll Limani lanson këngën e re “9”

Artisti shqiptar, Yll Limani ka lansuar projektin e ri.

“9” titullohet kënga të cilën e ka vizualizuar me videoklip.

Kënga është ritmike e zhanrit R&B dhe është punuar në muzikë nga Yll Limani dhe Fatjon Miftari.

Menjëherë pas publikimit ky projekt u pëlqye nga fansat duke marrë komente të shumta pozitive.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey