Ylli i PSG-së i thotë ‘JO’ Interit

Layvin Kurzawra ka refuzuar ofertën e dhënë nga Interi/

Anëtari i Paris Saint Germain, Kurzaëa, nuk është pajtuar me ofertën e parë të nisur nga Inter.

‘L’Equipe’ shkruan se Inter ka shfaqur interesim, madje i ka bërë ofertë vet lojtarit, por ky i fundit ka refuzuar propozimin e tyre, transmeton lajmi.

Kurzaëa ka pasur mungesë minutash me PSG gjatë këtij sezoni, dhe synimi i tij është të largohet nga Parisi.

Refuzimi për Inter thuhet të ketë ardhur si pasojë e dëshirës së lojtarit për të kaluar në Premierligë.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey