‘Ylli im’, Learta sjell imazhet me të bukura nga ditëlindja e Matinit

Ajo vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Matina, shkruan ORAinfo.

E fëmiju i parë i saj, Matini dje e ka festuar ditëlindjen e 4-ër.

Larta është kujdesur që të organizojë një festë të madhe ta festuar ditëlindjen e djalit të saj.

Sot ajo ka publikuar disa imazhe me djalin e saj të realizuara nga festa e ditëlindjes.

Të kombinuar bukur në veshje dhe të buzëqeshur, Learta dhe Matini kanë shkëlqyer në këtë ditëlindje. /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey