Yllka Gashi prezanton bashkëshortin, kaq i pashëm është ai

Ky është bashkëshorti i pashëm i Yllka Gashit

Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun në Kosovë, Yllka Gashi, prej vitesh po jeton në SHBA.

Megjithatë, lidhja e saj me Kosovën gjithmonë është shumë e fortë dhe Yllka e pret me padurim ardhjen në vendlindje.

Aktualisht, aktorja bashkë me të shoqin dhe të bijën, ndodhen në Prishtinë, ku po kalojnë ditë të bukura pushimi së bashku, shkruan Kosovarja.

Yllka, nuk poston shpesh foto me të shoqin, por këtë herë e ka pranuar me kënaqësi “tag”-un e tij në Instagram.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey