Yllka me burrin e saj tentojnë të puthen, çfarë ju ndodhi

Yllka Kuqi me të shoqin e kanë të pamundur të puthen.

Yllka Kuqi sapo i ka dhënë dritën e gjelbër projektit të ri muzikor, që këtë herë është një bashkëpunim mes saj dhe këngëtarit Durim Malaj.

Dyshja, kanë prezantuar të vizualizuar këngën me titull “Nona”, këngë kjo e rrymës turbo-folk.

Edhe në videoklipin e “Nona”, këngëtarja gjakovare shkëlqen e tëra dhe është e qartë se vitet nuk po ja lënë shenjë, shkruan Kosovarja.

Sa i përket martesës, çdo gjë duket të jetë në rregull, pos që puthjet me bashkëshortin duket se i shkëmbejnë nga largësia.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey