Zaev para takimit me Mickoskin: Shpresoj të gjejmë zgjidhje për regjistrimin

Kryeministri Zoran Zaev para takimit me liderin e opozitës maqedonase Hristijan Mickoski ka deklaruar se pret që të gjejnë zgjidhje që regjistrimi të zhvillohet pa pengesë, me përkujdesje të plotë për shëndetin e regjistruesve dhe të qytetarëve dhe të njëjtin ta përkrah edhe VMRO-DPMNE.“Shkojë për të biseduar, të dëgjojë qëndrime dhe të nxisë të japim maksimum për interesat e qytetarëve”, ka thënë për MIA, kryeministri Zaev, transmeton SHENJA.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey