Zanfina ia tepron, zbulon me shumë se ç”duhet nga trupi i saj

Zanfina Ismaili, është njëra nga personazhet publike më të komentuara.

Ani pse kohëve të fundit nuk e kemi parë shumë në ekranet televizive, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Që një kohë të gjatë ajo ka hequr dorë nga profesioni i saj si këngëtare dhe i është përkushtuar më shumë punës primare të saj, atë të juristes.

Gjithsesi, Zani vazhdon si gjithmonë të provokojë me fotot e saj. Së fundmi ajo ka dalë vetëm me një këmishë të bardhë, ku në pah ka vënë pjesë e trupit të saj./ORAinfo/

Zanfina Ismaili, është njëra nga personazhet publike më të komentuara.

Ani pse kohëve të fundit nuk e kemi parë shumë në ekranet televizive, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Që një kohë të gjatë ajo ka hequr dorë nga profesioni i saj si këngëtare dhe i është përkushtuar më shumë punës primare të saj, atë të juristes.

Gjithsesi, Zani vazhdon si gjithmonë të provokojë me fotot e saj. Së fundmi ajo ka dalë vetëm me një këmishë të bardhë, ku në pah ka vënë pjesë e trupit të saj./ORAinfo/

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey