Zbulohen të reja e fundit nga Fifi

Fifi është një ndër këngëtarët më të përfoluar kohën e fundit.

Pas dy projekteve të suksesshme muzikore që kur doli nga Big Brother, ka të reja te Fifi.

Artistja shqiptare ka njoftuar se puna për këngën e re ka nisur.

Ajo u grimia tek Arbër Bytyqi dhe postoi foton poshtë së cilës dha lajmin.

Detaje të reja nuk ka ende, por do ju sjellim me kohë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey