Zbulohet çmimi marramendës i këmishës që Ledri ja dha Monikës!

Ky është çmimi i këmishës që Ledri Vula ia dha Monikës në Big Brother VIP

Ledri para më shumë se një javë ishte musafir special në spektaklin e Big Brother Albania VIP.

Ai i surprizoi banorët e BBV-së, por veçanërisht Dj Pm dhe Dj Dagz.

Ledri në surprizën në shtëpi kishte të veshur një këmishë të bardhë, të markës Off-Ëhite të cilën më pas ia kërkoi Monika, njëra nga banoret aty.

Madje këmishën, Monika Lubonja zgjodhi ta vishte dy ditë më parë, në spektakel.

E çmimi i kësaj këmishe të markës Off Ëhite kap vlerën e 600 dollarëve.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey