Zbulohet data e publikimit të projektit të Loredanës me Mozzik

Projektet e tyre rezultojnë suksese të mëdha, e kjo në bazë të klikimeve që numërojnë në platformat e shumta muzikore, përfshirë edhe YouTube.

Çifti i popullarizuar, Mozzik dhe Loredana, pas dy bashkëpunimeve të shumë pëlqyera që kanë sjell, duket se po vijnë sërish me këngë të re.

Ky paralajmërim është bërë nga vet reperi ferizajas, teksa ka ndarë me ndjekësit një postim pranë Loredanës.

View this post on Instagram

1 GUSHT !

Yjet televizive që kanë dështuar me përdorimin e photoshop-it
Yjet televizive që kanë dështuar me përdorimin e photoshop-it
Yjet televizive që kanë dështuar me përdorimin e photoshop-it
Yjet televizive që kanë dështuar me përdorimin e photoshop-it
Yjet televizive që kanë dështuar me përdorimin e photoshop-it
Yjet televizive që kanë dështuar me përdorimin e photoshop-it
Loredana ft. Mozzik – Eiskalt @loredana @miksu @macloud

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on Jul 29, 2019 at 6:35am PDT

The post Zbulohet data e publikimit të projektit të Loredanës me Mozzik appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 30, 2019 3:36 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147720
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit