Zbulohet i dashuri i Taynas, kapet mat me të?

Tayna kapet mat me të dashurin?

Tayna, sa i përket jetës personale është treguar mjaft hermetike.

Mirëpo, reperja nuk ka mundur ti shpëtoj disa imazheve të kapura së fundi ku ajo ishte përkrah futbollistit italian Giovanni Santoro, shkruan lajmi.

Dyshja në këto imazhe të publikuara nga faqja ‘Vipat e Bllokut’ shihen krah njëri tjetrit dhe të lumtur në një aeroport me valixhe.

Madje thuhet se Tayna dhe Giovanni Santoro kanë kaluar bashkë edhe pushimet.

Ndryshe Tayna në aspektin profesional është mjaft aktive dhe po shijon suksesin e projekteve muzikore.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey