Zbulohet i dashuri i Teas, çifti kapen mat së bashku

Pas ndarjes së bujshme nga Bearti, Tea ka konfirmuar se ka nisur një lidhje të re dashurie.Ish-konkurrentja ditë më parë zbuloi se ishte Fatjoni ai që i njoftoi por duke mbajtur të fshehtë identitetin e tij.

Por nuk zgjati shumë, pasi çifti është zënë mat duke u fotografuar së bashku në jug.

“Icon.al” ka zbuluar se kush është partneri i ri i Teas duke siguruar foton dhe videon e parë të çiftit. Ata e kanë kaluar mbrëmjen e djeshme në një lokal nate në Sarandë së bashku me miqtë e tyre dhe pas daljes janë fotografuar bashkë.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey