Zbulohet se a janë ende bashkë Stresi dhe Keisi

A janë ende bashkë Stresi dhe Keisi?

Ditëve të fundit është komentuar ish e dashura e Stresit, Kejsi.

E gjithë kjo erdhi pasi u zbulua që e njëjta punon në klub nate.

E ftuar në intervistë për “Goca dhe Gra”, ish gruaja e Stresit tregoi se janë ende të martuar.

Ajo u shpreh se gëzojnë respekt me njëri-tjetrin dhe arsyeja pse nuk janë divorcuar është se nuk kanë qenë në Shqipëri dhe nuk e kanë pasur urgjente.

“Ne kemi shumë respekt për njëri-tjetrin. Flasim herë pas here por jo shumë. Ne jemi të martuar akoma, nuk kemi bërë ndarje aktuale. Në Shqipëri, llafet kur fliten nuk kam kohë t’i dëgjoj shumë se jam në punë dhe jam shumë larg. Në këtë rast, ngaqë preku një temë që e ndjej shumë , thashë të flisja publikisht”, tha ajo.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey