Zbulohet se kush tjetër do të futet në Big Brother VIP

Big Brother VIP po vazhdon të na sjell befasi.

Spektakël i vërtetë ishte mbrëmë në “Big Brother VIP”.

Një tjetër konkurrent u eliminua mbrëmë nga shtëpia e famshme dhe ai ishte Arditi.

Por, fati si duke ishte me të, pasi Arditi arriti të rikthehet përsëri në shtëpi përmes biletës së kthimit.

Në gjitha këto ngjarje, këtë të martë do të ketë edhe hyrje të reja.

Në “BB VIP”, do futen dy vajza te reja, njëra prej tyre është prezantuese shumë e njohur në media, kurse tjetra është showgirl e famshme brenda dhe jashtë Shqipërisë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey