Zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Përveç për këngët e saj ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë shumë tërheqëse, përcjell KosovaToday.

Nora nuk heziton të jetë aktive në rrjete sociale ku shumë shpesh ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj private dhe profesionale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të kuq e të shkurtër, me të cilin ajo zbulon më shumë se që duhet./KosovaToday/

Ka diçka për të thënë

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2019 12:46 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148569
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit