‘Zhduket’ i dashuri i Leonora Jakupit!

Ku ka mbetur i dashuri i Leonora Jakupit?

E bukura e skenës muzikore, Leonora Jakupi, për vite të tëra ja ka dalë ta mbajë të mbyllur hermetikisht jetën e saj private.

Ani pse të gjithë interesoheshin për të ditur pak më tepër rreth zhvillimeve të jetës së saj private, askush nuk kuptonte gjë.

Erdhi një moment që vetë këngëtarja zbuloj se është në lidhje dhe tejet e dashuruar. Deklaratat bënë bujë të jashtëzakonshme mediatike, përcjell kosovarja.

E, prej asaj kohe, Leonora më kurrë nuk foli asnjëherë për partnerin e saj, me të cilin as nuk u pa ndonjëherë përkarah.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey