Ziadin Sela, homazhe për ish presidentin Bujar Nishani

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, sot ka marrë pjesë në ceremoninë e homazheve në nder të ish Presidentit Bujar Nishani. Raporton News33.tv.

Homazhet mbahen në pallatin presidencial, ku z. Sela shprehu ngushëllimet e tij, familjes Nishani, poashtu dhe Presidentit Ilir Meta./News33.tv/

Videon mund ta shikoni në këtë LINK

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey