Auto Draft

Zidane i largon tre lojtarë nga Real Madrid

Zidane i largon tre lojtarë nga Real Madrid
Zidane i largon tre lojtarë nga Real Madrid

Zinedine Zidane do t’i largojë disa lojtarë nga Real Madrid, duke krijuar kështu hapësirë për transferimet e reja.
Trajneri francez u ka bërë me dije lojtarëve si, Marcos Llorente, Dani Ceballos dhe Sergio Reguilon, që të gjejnë një skuadër të re, përcjell lajmi.net.
Zidane dëshiron që të tre lojtarët të largohen nga Real Madrid në formë të huazimit te skuadra spanjolle apo edhe jashtë La Liga-së, në mënyrë që të fitojnë më shumë përvojë.
Tre lojtarët e talentuar janë pjesë e planeve të skuadrës spanjolle, por nuk kanë shumë hapësirë në planet e strategut francez.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk April 23, 2019 11:40 am ne Sport. ne link https://lajme.mk/?p=143365
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit