Zjarr i madh në një spital të Tetovës, dyshohet për viktima

Në njërin nga spitalet e Tetovës është goditur nga një zjarr i madh .

Para pak çastesh ka ndodhur një shpërthim tek spitali modular i Tetovës.
Alsat ka arritur të sigurojë një video ku shihet se si zjarri ka kapluar spitalin modular.

Raportohet se nga zjarri ka edhe viktima, ndërkohë që nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Në vend ngjarje kanë arritur edhe zjarrfikësit dhe po tentojnë të shuajnë zjarrin dhe të nxjerrin pacientët që ishin të shtruar për kurim në spitalin modula

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey