Zjarr në një lokal në qendër të Prishtinës

Një lokal është kapluar nga zjarri në shesh të Prishtinës.

Express ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjet.

Nuk dihet a ka të lënduar.

Ne kemi kontaktuar policinë dhe do të ju mbajë të informuar me rastin.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey