‘Zogu’ vjen shfaqet provokuese në publik, ‘harron’ të vesh riçipeta!

Këngëtarja shqiptare, Altuna Sejdiu – Tuna, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Por, afër publikut të saj besnik, ajo mundohet të rri duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, shkruan ORAinfo.

Përpos jetës profesionale ajo shpeshherë poston edhe pak nga jeta e saj e përditshme.

Jeta e saj tashmë ka ndryshuar tërësisht pasi është nënë e dy djemëve.

Ndoshta kjo ka bërë që ajo të distancohet pak nga jeta artistike.

Por, ani pse Tuna është nënë e dy fëmijëve, ajo gjithmonë guxon me stilin dhe veshjen e saj.

Se fundmi Tuna është shfaqur provokuese, pasi ka dalë në publik pa riçipeta. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey