Zyrtari i LDK-së e “mbytë” Photoshopin

Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besart Dreshaj, del të jetë përdorues i dobët i aplikacioneve për krijimin e foto-montazheve, shkruan Insajderi.

Dreshaj që mbanë pozitën e drejtorit për Planifikim Urban dhe Mjedis në komunën e Istogut, i ka bërë montazh fotografisë së tij.

Në postimin që ai e ka publikuar në profilin e tij në Facebook, shihet efekti i përdorur për montimin e fotografisë./Insajderi.com/

Kryetarit të Durrësit i ndalohet hyrja në ShBA
Kryetarit të Durrësit i ndalohet hyrja në ShBA

The post Zyrtari i LDK-së e “mbytë” Photoshopin appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 31, 2019 4:05 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=147984
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit