Shtyhet edhe ndarja e shpërblimeve “Globi i Artë”

Shtyhet edhe ndarja e shpërblimeve “Globi i Artë” Ceremonia e përvitshme e ndarjes së shpërblimeve kinematografike,…

SMART PUBLISHER

Kapen veshje firmato false për ‘VIP’-at e Shqiperise

Kapen veshje firmato false për ‘VIP’-at e Shqiperise Kapen veshje firmato false për ‘VIP’-at e Shqiperise

SMART PUBLISHER

Thaçi kthehet në vendlindje, publikon fotografi me prindërit

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka kaluar këtë të diel në fshatin e tij në lindjes

SMART PUBLISHER

E Konfirmuar: Qytetarët e Kosovës dhe Shqipërisë do lejohen të udhëtojnë nga 1 korriku

Në një mbledhje në Bruksel, zyrtarët e BE po diskutojnë se qytetarët e cilave vend mund

SMART PUBLISHER

Ministrja Bajrami jep lajmin e mirë për pagesat e Pakos Emergjente

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami njoftoi se sot ministria ka ek zekutuar pagesat për masën 3a

SMART PUBLISHER

Gold Ag ‘nafakli’, nusja e tij shkëlqen te Sellma (PHOTO)

Arian Agushi duket se ka vendosur ti jap fund beqarisë. Reperi kosovar do të martohet me

SMART PUBLISHER

Milaim Zeka “befason“ me deklaratë, Edhe ky person mund të akuzohet nga gjykata

Former deputy of the Kosovo Assembly, Milaim Zeka, në emisionin Pressing të T7, ka thënë se edhe

SMART PUBLISHER

Good news: Prej kësaj date mund të shkoni në Gjermani për të punuar

Gjermania ka dhënë lajmin e madh për 80 mijë punonjës sezonal. from 1 korriku, Gjermania do

SMART PUBLISHER

E PAPRITUR: Albin Kurti “befason“ me deklaratë për aktakuzën ndaj Thaçit e Veselit

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka re aguar pas publikimit të ak takuzës së Gjykatës

SMART PUBLISHER

Fjalim prekës nga Edi Rama drejtuar shqiptarëve

Fjalim emocíonues nga Edi Rama drejtuar shqiptarëve: Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli u rre beluan ndaj

SMART PUBLISHER

Shqiptarët humbin të vetmin zë të fuqishëm në Kongresin Amerikan

Sot shqiptarët humbën të vetmin zë të fuqishëm që i kishte ngelur në Kongresin Amerikan dhe

SMART PUBLISHER

Grenell “befason“ me deklaratë, Ky është qëllimi i Amerikës për Kosovën e Serbinë

Një qasje ekonomike është “hapi i parë” për të arritur një paqe të qëndrueshme midis Serbisë

SMART PUBLISHER

Duda Balje: Unë si boshnjake jam dhe do të mbetem në rrugën e çlirimtarëve

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga komuniteti boshnjak, Duda Balje, ka re aguar pas ak takuzës

SMART PUBLISHER

Zvicra nga 6 korriku pranon puntorë nga vendet jashtë BE-së

Ka pasur hapa të ndryshëm lehtësues në Zvicër që nga 11 water. Në një hap të

SMART PUBLISHER

Xharra: Tash po vërtetohet pse gjithë kjo nguti për ta nënshkruar marrëveshjen me Serbinë

Gazetarja Jeta Xharra ka re aguar pas aktakuzës së Gjykatës Speciale ndaj Thaçit dhe Kadri Veselit.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey