Miliarda dollarë fitime për themeluesin e TikTok

Pronari i TikTok ByteDance bëri një fitim neto prej 3 miliardë dollarë vitin e kaluar, sipas

loading...
loading...

25 më të pasurit e botës fitojnë 255 mld $ në vetëm dy muaj

Super të pasurit janë shumë më të pasur krahasuar me vetëm dy muaj më parë. 25…

loading...
loading...

Pregnancy has made her very fat, you won't believe how Ryva ended up

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore

loading...
loading...

Raka gives the important news to the students, indicates when they will return to schools

Luk Raka ka treguar se kur nxënësit do të mund të kthehen në shkolla. Situata me

loading...
loading...

New details about the new case of coronavirus in Vushtrri

Sonte është konfirmuar vetëm një rast i ri me koronavirus në vendin tonë. Drejtori i Shëndetësisë

loading...
loading...

All Balkan players were tested for coronavirus, results come

Kanë dalur rezultatet e koronavirusit për të gjithë lojtarët e Ballkanit. Të gjithë lojtarët dhe stafi

loading...
loading...

He stabbed his violent father, the court releases him 20 vjeçaren

Një vit më parë, Deborah Sciacquatori vrau me thikë babanë e saj të dhunshëm, pas një

loading...
loading...

Telefonatat për koronavirusin, kush është gjyqtari që kërcënoi personelin e 127-ës

Shefi i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, ka treguar mbrëmjen e sotme se gjatë periudhës së fillimit

loading...
loading...

Lleshajn e ‘tradhtojnë’ të vetët, deputetët kundër ministrit: Nuk ke punë me përgjimet se je njeri politik

Pas SPAK dhe Prokurorisë së Përgjithshme, edhe anëtarët e Komisionit të Sigurisë Kombëtare janë pozicionuar kundër

loading...
loading...

Murrizi: 12 deputetë kundër Reformës Zgjedhore, nuk marrim urdhër nga asnjë

Kreu i grupit parlamentar demokrat Myslim Murrizi deklaroi se nesër 12 deputetë të opozitës do të

loading...
loading...

Deputeti Alimadhi: Në spital bëhet politikë

Deputeti, Adriatik Alimadhi u sëmur me COVID-19 dhe e fitoi betejën me virusin. Ai në një

loading...
loading...

E plotë/ Nis reforma në SHISH, kush del në pension dhe kush pranohet si spiun

Nis reforma në Shërbimin Informativ të Shtetit. Qeveria ka miratuar vendimin për disa ndryshime në ligjin

loading...
loading...

Feros' girlfriend 'lights up' the network with the latest photo, appears hotter than ever before

Arbenita Ismajli is one of the most beloved Kosovar models. Ajo u bë shumë e njohur

loading...
loading...

Learta befasoi me veshjen në festën e ditëlindjes së kunatës së saj

Sonte është ditëlindja e vajzës së Shyhretes, Gresa Saliut. Gresa sot pranoi urime nga më të

loading...
loading...

Haradinaj thotë se është absurde që partia në pushtet të protestojë

Haradinaj ka thënë se është absurde që partia në pushtet të protestojë. Kryetari i Aleancës për

loading...
loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey