Discovered scandal / Si double electricity tariffs, only a flour producer

Në kulmin kur klima e biznesit është në momentin më të vështirë, institucionet shqiptare vijojnë të

Loading...

Lavrov praises Rama: You fully support, have shown a constructive approach

Ministri i jashtëm rus Sergej Lavrov ka vlerësuar Ramën si kryetar i Zyrës së OSBE pasi

Loading...

Lavrov reveals conversation with Rama for Kosovo: The solution proposed by Russia

Ministri i jashtëm rus, Sergej Lavrov ka konfirmuar në konferencën e përbashkët për shtyp me Edi

Loading...

'Bomba' Rama between Moscow: We are proud allies of NATO and US-EU

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, tha gjatë konferencës për shtyp me ministrin e Jashtëm të Rusisë,…

Loading...

From silent ally in public support. How would I support President Basha?

Që në momentin që Presidenti i Republikës bëri thirrje që më 2 mars shqiptarët të dalin

Loading...

"Yeah, I love my mom "/ cry girl chilling after learning that his father had killed his mother (PHOTO)

Ky është momenti i tmerrshëm kur vajza ka mësuar që babai i vrau nënë në Durrës.

Loading...

one killer, another dealer / two strong Shijakut fall into the "net" the OFL's

Operacioni Forca e Ligjit është rikthyer në Shijak ku kësaj radhe ka shënjestruar Astrit Keçin dhe

Loading...

Sherri Moscow / 'Since Stalin's time ..', Lavrov: We have a deal! Rama: The signed Basha

Nuk kanë munguar batutat dhe replikat e menjëhershme mes kryeministrit Rama dhe ministrit të Jashtëm të

Loading...

Albin Kurti "attempted" to dismiss President Thaci

Marrëdhëniet mes Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe Kryeministrit Kurti duhet thënë që nuk ka qenë

Loading...

Morena tells us location, but it surprises us with its new look!

Singer and model known, Morena Taraku, është një ndër emrat më të komentuar në mediat

Loading...

secret agreement was signed by Minister of KSF ban's entry into the North

Është zbuluar marrëveshja sekrete që Hashim Thaçi kishte bërë me sekretarin e atëhershëm të NATO-s, Anders

Loading...

Kurti repeated: Tax replaced reciprocity, there is no reason to hurry

Kryeministri Albin Kurti ripërsëriti se tarifa 100 përqind do të zëvendësohet me reciprocitetin, i tha Chile…

Loading...

Minister Counselor of the President comes against the appointment of Miroslav Lajcak, He says that the EU is failing

Emërimi i Miroslav Lajçak si emisar i Bashkimit Evropian në dialogun Kosovë-Serbi nuk po i pëlqen

Loading...

Former deputy Zeka: If Thaci dismissed for agreement with NATO, I eat Bagla

Milaim Zeka ka reaguar pas publikimit të marrëveshjes mes Thaçit në kohën sa ishte kryeministër dhe

Loading...

Milan fever, Donnarumma can join one of these teams in the summer

Gianluigi Donnarumma mund të largohet këtë verë nga Milan. Janë tri ekipe që po këmëngulin në

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey