SHQIPERI

Rama mbledh partinë para nisjes në Greqi

Riorganizimi i socialistëve do të bëhet edhe përtej kufirit. Për këtë arsye, kry...

Balla vizitë në Emiratet e Bashkuara, takim me homologu...

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ndodhet në një vizitë në Emiratet e Bashkuara...

PS: Nuk ka rikthim të koalicioneve parazgjedhore

Grupi i punës për Reformën Zgjedhore do duhej që këtë të hënë të diskutonte sist...

Denoncon Salianji: Ja kush janë zyrtarët që përdorin m...

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka qenë i pranishëm ditën e sotme...

Meta luan futboll: Ata që duan të më blejnë lojtarët, t...

Me bluzën e ekipit të tij të preferuar, Ilir Meta luajti sot një ndeshje në Lezh...

Meta: Na duhen gra si Thatcher, jo skemaxhie dhe xheloz...

 Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka organizuar sot takimin për “fuqizimin ek...

U proceduan për protestën te bashkia, reagojnë Tedi Blu...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi dhe ish-deputeti i Par...

Duka mbledh Asamblenë: Të bëhemi gati për zgjedhjet! PS...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka mblodhi këtë të shtunë Asamblenë...

Kryemadhi përplaset me Metën: S’ka nepotizëm në parti p...

Deputetja e Partisë së Lirisë në mbledhjen e Komitetit Drejtues të Partisë së PL...

“Unë jam një prej tradhtarëve”, Kryemadhi: PL s’ka nevo...

Në mbledhjen e Komitetit Drejtues Monika Kryemadhi, u është përgjigjur akuzave t...

Kryemadhi: Nuk më rruhet fare as për SPAK-un dhe as për...

Me tone të forta ka folur deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi gjatë ...

“Partitë politike nuk mund të jenë biznes familjar”, Me...

Pas përplasjeve brenda PL dhe në distancë nëpërmjet studiove televizive, Ilir Me...

“Jam fajtore për djegien e mandateve”, Kryemadhi: Më kë...

Monika Kryemadhi, deputete e Partisë së Lirisë, tha se ajo është përgjegjëse për...

Meta shkrihet së qeshur gjatë fjalës së Kryemadhit në m...

Ende është duke u zhvilluar mbledhja e Komitetit Drejtues të Partisë së Lirisë. ...

Meta sulmon ish-stafin e tij: Më nxjernin në ca foto si...

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta i është përgjigjur deklaratës së  Monika Kry...

“Përfaqësuesja e mendimit ndryshe”, Meta për Kryemadhin...

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta e konsideroi bashkëshorten e tij, Monika Kry...