SHOWBIZ

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga ...

Reperja e njohur shqiptare, Tayna pati disa muajsh intensiv gjatë verës me proje...

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan...

Bebe Rexha publikoi videon e këngës “One in a Million” mëngjesin e së martës. Aj...

Blac Chyna konfirmon lidhjen me reperin Derrick Milano

Blac Chyna ka dalë publikisht me romancën e saj me reperin Derrick Milano – në m...

Pas suksesit në Amerikë, filmi i koncertit të Taylor Sw...

Filmi i koncertit të Taylor Swift “The Eras Tour” do të ketë premierë në të gjit...

Me bark të fryrë dhe pa riçipeta, Xhensila shfaqet ‘zja...

Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e bukur ata e kon...

Shakira dyshohet për evazion fiskal

Prokurorët spanjollë kanë akuzuar yllin e popit Shakira për dështimin për të pag...

Adelina Ismaili publikon një fotografi të bërë vite me ...

Këngetarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili është shumë e dashur për publikun ...

Kiara pubikon fotografi nga afër, barku i saj merr gjit...

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ajo u bë akoma...

Flamuri po ‘shkrihet’ pas Armondës, ky detaj e dëshmon ...

Flamuri dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale që kanë bërë bujë për ...

Shakira akuzohet për përvetësimin e mbi gjashtë milionë...

Prokurorët spanjollë kanë akuzuar yllin e popit Shakira për dështimin për të pag...

Fjolla koka ‘hallakat’, shfaqet nga vendi i punës pa të...

Pas një kohe të gjatë që nuk ishte mirë me shëndet, Fjolla Morina duket se e ka ...

Me orë 190 mijë euro,Marina Vjollca shfaqet në publik

Marina Vjollca ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Javën e Modës në Milano. N...

Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet...

Dyshja e njohur dhe e suksesshme e estradës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Mozzik ...

E veshur me fustan të shkurt dhe e kombinuar me shije, ...

Stilistja e njohur vendore, Blerina Kllokoqi-Rugova, përveç punës së saj në fush...

Gjyshi i Kiarës e pret Luizin me bukë e groshë

Bukë me groshë! Ja si e pret gjyshi i Kiarës, Luizin. Kurioziteti i fansave për ...

Einxhel dhe Dagz i dedikojnë njëri-tjetrit tatuazhin do...

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një ndër çiftet më të dashur të showbiz-it. Ata ...