LAJME MAQEDONI

Nënkryetari i Kuvendit, Dr. Hysni Ismaili priti në taki...

Shkup, 26 shtator – Nënkryetari i Agjencisë Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim ...

Bashkim Selmani: Serbia po i përsërit krimet sepse bota...

Shkup, 26 shtator – Njohësi i çështjeve të sigurisë, Bashkim Selmani profesor un...

Skandal i ri në shëndetësi? – Diabetikët të firkësuar, ...

A ka një skandal të ri në sektorin e shëndetësisë me glukometrat dhe shiritat e ...

30 ditë paraburgim për vrasësin nga Koçani i cili theri...

Gjykata Themelore në Koçan caktoi 30 ditë paraburgim të dyshuarit për vrasjen mi...

Linja hekurudhore Manastir-Shkup prej ditësh jo funksio...

Linja hekurudhore Manastir-Shkup ka disa ditë që është pezulluar për shkak të nj...

Ali Ahmeti nga Çairi: Detyrimi jonë është avancimi i gr...

Shkup, 26 shtator – Bashkimi Demokratik për Integrim sonte në Çair ka mbajtur ma...

Opozita: Me vendimet e reja, Qeveria mundëson që secili...

Shkup, 26 shtator – Opozita shqiptare kundërshton vendimin e qeverisë për themel...

Jajaga për dëshmorin më të ri të Kosovës: Bunjaku do të...

Ngjarja e ndodhur para dy ditëve në Banjskë të Kosovës ku mbeti dëshmor një efek...

Kapet me heroinë një i burgosur në burgun e Shtipit

SPB Shtip ka paraqitur kallëzim penal kundër M.Sh.(26) nga fshati Labunishtë, St...

Bytyqi në Washington: Shkëmbimi i mallrave me SHBA ësht...

Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, përgjegjë...

Punëtorët e seksit e fitojnë shtetin në Strasburg

Katër punonjëse seksi fituan shtetin në Strasburg. Maqedonia duhet t’u paguajë 3...

Ahmeti: Pranoj rivalitetin, por jo deri në armiqësi

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, nga manifestimi “Ballë...

Si mundet që rasti i “Llaskarcës” ku pati viktima, të z...

Kryetarja e Gjykatës Kushtetuese, Dobrilla Kacarska është mysafir në ClickPlus n...

“Grup kriminel” – e quan Maqedonia grupin që sulmoi në ...

“Fëmijët e Afrim Bunjakut do të rriten me krenarinë më të madhe, babai i tyre u ...

Bytyqi në Uashington: Shkëmbimi i mallrave me SHBA ësht...

Shkup, 26 shtator – Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë ...

Ahmeti: Pranoj rivalitetin, por jo rivalitetin deri në ...

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, nga manifestimi “Ballë...