SPORT

Kombëtarja e Kosovës në volejboll, ka siguruar fitore p...

Kosova e fiton ndeshjen në tavolinë. Kombëtarja e Kosovës në volejboll për meshk...

Arsenali ka njoftuar se ka kompletuar transferimin e De...

Arsenali zyrtarizon transferimin më të shtrenjtë në histori të klubit dhe Premie...

Cristiano Ronaldo e ka kaluar Lionel Messin dhe ka vend...

Ronaldo kalon Messin dhe vendos rekord të ri botëror për fitimet më të larta vje...

Kelmendi: I thoja gjithmonë vetes ‘jam më e mira në bot...

Kelmendi për mentalitetin fitues: I thoja gjithmonë vetes ‘jam më e mira në botë...

Cristiano Ronaldo e ka kaluar Lionel Messin dhe ka vend...

Ronaldo kalon Messin dhe vendos rekord të ri botëror për fitimet më të larta vje...

Kosova për herë të parë është paraqitur te FIBA 3×3 Wom...

Kosova debuton në FIBA 3×3 Women’s Series. Vashat e Kosovës janë përballur me Ho...

Paris Saint-Germaini raportohet se po synon të nënshkru...

PSG-ja interesohet për Bonon. Kampionët francezë janë në kërkim të një portieri ...

Ja ku pritet të transferohet këtë verë Aubameyang!

Pa asnjë shenjë të një marrëveshjeje me Alexis Sanchezin për një zgjatje të kont...

Fiorentina pret ofertën e Manchester United për Amrabat

Sofyan Amrabat ka tërhequr vëmendjen e Manchester Unitedit dhe Fiorentina tani p...

Interi e rrit ofertën në 35 milionë euro për Lukakun

Ditë vendimtare për të ardhmen e Romelu Lukakut Interin. Drejtuesit e Interit do...

Zbulohet se cili do të jetë nënshkrimi i tretë i verës ...

Pas nënshkrimit të Ilkay Gundogan dhe Inigo Martinez, nënshkrimi i tretë i verës...

Publikohen pamjet e para të Messit në Inter Miami, argj...

Lionel Messi ka mbërritur në ambientet e klubit të Inter Miamit, teksa po pritet...

Jurrien Timber zyrtarizohet te Arsenali

Arsenali zyrtarizon Jurrien Timber. Jurrien Timber është përforcimi i radhës te ...

Chelsea- Neymar, ky është lajmi i fundit

Chelsea interesohet për transferimin e Neymarit. Klubi anglez, Chelsea thuhet se...

Një tjetër yll i Interit transferohet në Arabi

Nuk mbaron me Brozovic, një tjetër yll i Interit transferohet në Arabi. Arabët p...

Arrihet marrëveshja, Hendersoni kalon te Al-Ettifaqi

Kapiteni i Liverpoolit, Jordan Henderson, është pajtuar të kalojë te Al-Ettifaqi...