Dua Lipa mahnit me një fustan gjysmë të tejdukshëm, ndërsa merr pjesë në shfaqjen e “Jacquemus” në Capri

Dua Lipës iu bashkua Rosie Huntington-Whiteley, teksa drejtonin yjet që merrnin pjesë në lundrimin e Jacquemus në La Casa në Capri, Itali të hënën. Këngëtarja, 28 vjeçe, e cila aktualisht po përgatitet për të performuar në “Glastonbury”, mahniti me një fustan gjysmë të tejdukshëm, ndërsa modelja, 37 vjeçe, zgjodhi një fund elegant me print zebra. […]

qershor 11, 2024 - 16:01
 0  5
Dua Lipa mahnit me një fustan gjysmë të tejdukshëm, ndërsa merr pjesë në shfaqjen e “Jacquemus” në Capri

Dua Lipës iu bashkua Rosie Huntington-Whiteley, teksa drejtonin yjet që merrnin pjesë në lundrimin e Jacquemus në La Casa në Capri, Itali të hënën.

Këngëtarja, 28 vjeçe, e cila aktualisht po përgatitet për të performuar në “Glastonbury”, mahniti me një fustan gjysmë të tejdukshëm, ndërsa modelja, 37 vjeçe, zgjodhi një fund elegant me print zebra.

Me të mbërritur në eventin e organizuar në Casa Malaparte, Dua i bëri me dorë turmës ndërsa hipte në varkë.

Dua Lipa was joined by Rosie Huntington-Whiteley as they led the stars attending Jacquemus' La Casa cruise in Capri, Italy on Monday

Ajo bashkoi numrin e gjatë me sytjena të sipërme të zezë dhe të brendshm me bel të lartë.

Muzikantja i tërhoqi flokët e saj të kuq në një stil gjysmë lart, gjysmë poshtë dhe e koordinoi çantën e saj të lëkurës me ngjyrën e flokëve.

The model, 37, opted for a zebra print skirt

The singer, 28, who is currently gearing up to play Glastonbury, stunned in a semi-sheer gown

Arriving at the event, hosted at Casa Malaparte, Dua waved to the crowd while boarding the boat

The musician pulled her deep red hair back into a sleek half-up half-down style and coordinated her leather clutch bag with her hair colour

She teamed the long turquoise number with a black bra top and high waisted bottoms

Dua wore  some blue acrylic sunglasses

The singer flashed a smile as she took her seat on the cruise