SPORT

Qetësohen gjakrat te Napoli, Osimhen i kërkoi falje Gar...

Victor Osimhen dhe Napoli janë gati të vazhdojnë përpara pasi lojtari raportohet...

Trajneri i Barcelonës konfirmon ardhjen e mundshme të s...

Xavi konfirmon ardhjen e mundshme të sulmuesit në janar. Trajneri i Barcelonës, ...

Mundësi për Adlin për të shkëlqyer pas lëndimit të Rade...

Yacine Adli me mundësinë për të shkëlqyer pas lëndimit të Rade Krunic. Yacine Ad...

Pas fitores në derbi, Antoine Griezmann me mesazh për f...

Antoine Griezmann me mesazh për fëmijët e Madridit pas fitores në derbi. Tifozët...

Ancelotti merr pëgjegjësinë për himbjen nga Atletico Ma...

Ancelotti ndihet fajtor: Humbja është përgjegjësi e imja, nuk u mbrojtëm mirë. C...

Amir Rrahmani mund të mungojë në ndeshjen me Real Madridin

Rrahmani mund të mungojë në ndeshjen me Real Madridin. Amir Rrahmanin nuk po e l...

Armando Broja i lumtur pas rikthimit: Çfarë ndjenje e p...

Broja pas rikthimit: Çfarë ndjenje e pabesueshme, faleminderit për mbështetjen. ...

Konfirmohet nga Barcelona lëndimi i De Jong

Barcelona konfirmon lëndimin e De Jong, nuk tregon sa do të mungojë. Barcelona k...

Barcelona konfirmon lëndimin e De Jong, nuk tregon sa d...

Barcelona ka konfirmuar që Frenkie de Jong është lënduar por ka refuzuar për të ...

Pochettino ka një lutje për pronarët e Chelsea: Ata duh...

Mauricio Pochettino ka pranuar se pronarët e Chelsea janë të zhgënjyer me fillim...

Presidenti i PSG-së i përgjigjet kritikave të Messit

Në fillim të kësaj jave, Lionel Messi ndezi debat midis tifozëve të futbollit – ...

Januzaj në janar pritet të rikthehet në Ligën Premier

Adnan Januzaj ka mbetur te Sevilla përkundër se nuk bënë pjesë në planet e klubi...

Deco flet për dyshen Felix dhe Cancelo: Dua t’i mbajmë

Drejtori i ri sportiv i Barcelonës, Deco, foli për disa tema që mbizotërojnë në ...

Luka Modriq mund t’i bashkohet Messit tek Inter Miami

Luka Modriq është futbollist i Real Madridit deri në fund të këtij edicioni, por...

Manchester United fiton minimalisht kundër Burnleyt

Goli i Bruno Fernandes sjellë tri pikë të reja për Manchester United. Manchester...

Barcelona tregon forcën, fiton me përmbysje ndaj Celta ...

Barcelona fiton me përmbysje ndaj Celta Vigos. Barcelona ka fituar me përmbysje ...