E konfirmon Fabrizio Romano/ Jose Mourinho arrin marrëveshje me skuadrën e re

Lajm bombastik, Jose Mourinho me skuadër të re. Jose Mourinho do të marrë drejtimin e skuadrës turke, Fenerbahçe. Lajmi është bërë i ditur nga eksperti i merkatos, Fabrizio Romano. Ai shkruan se palët kanë arritur akordin dhe mund të nënshkruhet një kontratë 2-vjeçare. Marrëveshja mund të përfshijë gjithashtu një opsion deri në vitin 2027. Lajmi […]

qershor 1, 2024 - 16:00
 0  13
E konfirmon Fabrizio Romano/ Jose Mourinho arrin marrëveshje me skuadrën e re

Lajm bombastik, Jose Mourinho me skuadër të re.

Jose Mourinho do të marrë drejtimin e skuadrës turke, Fenerbahçe. Lajmi është bërë i ditur nga eksperti i merkatos, Fabrizio Romano.

Ai shkruan se palët kanë arritur akordin dhe mund të nënshkruhet një kontratë 2-vjeçare. Marrëveshja mund të përfshijë gjithashtu një opsion deri në vitin 2027.

Lajmi mund të zyrtarizohet shpejt edhe nga klubi në orët në vijim.