Adele flet mbi planet për zgjerimin e familjes

Adele dëshiron një fëmijë tjetër. Këtë e ka thënë këngëtarja 36-vjeçare gjatë një koncerti në Las Vegas. “Sapo të mbaroj me të gjitha angazhimet dhe shfaqjet e mia, dua një fëmijë,” i tha ajo audiencës. “Dua një vajzë sepse tashmë kam një djalë.” “Kam një ndjenjë që ajo do të jetë personi që do ta […]

maj 20, 2024 - 23:01
 0  12
Adele flet mbi planet për zgjerimin e familjes

Adele dëshiron një fëmijë tjetër. Këtë e ka thënë këngëtarja 36-vjeçare gjatë një koncerti në Las Vegas. “Sapo të mbaroj me të gjitha angazhimet dhe shfaqjet e mia, dua një fëmijë,” i tha ajo audiencës. “Dua një vajzë sepse tashmë kam një djalë.”

“Kam një ndjenjë që ajo do të jetë personi që do ta dua më shumë, por ndoshta do ta urrej më shumë,” vazhdoi ajo, transmeton Indeksonline.

“Kjo është ajo që unë ndjej se do të ndodhë atëherë. Ajo do të më vendosë në vendin tim gjatë gjithë kohës, apo jo?” Këngëtarja mendon se vajza me nënë dhe partnerin Rich Paul si baba do të bëhet një “mbretëresha e vogël”.

Adele u bë nënë për herë të parë në vitin 2012 me djalin Angelo, të cilin e ndan me ish-bashkëshortin e saj Simon Konecki. Ajo është së bashku me 42-vjeçarin Paul që nga vera e vitit 2021.