Adisi nuk do të ndihet aspak mirë, në këtë gjendje e ka publikuar Fifi pa dëshirën e tij

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar. Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë, përcjell ORAinfo. Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Së fundmi ajo e ka […]

Korrik 9, 2023 - 15:30
 0  1394
Adisi nuk do të ndihet aspak mirë, në këtë gjendje e ka publikuar Fifi pa dëshirën e tij

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë, përcjell ORAinfo.

Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo e ka publikuar Adisin në plazh duke pirë birrë, teksa ai nuk ishte në dijeni për këtë gjë.

A thua Adisi a i ka bezdi këto gjëra, apo nuk i bëjnë fare përshtypje?/ORAinfo/

fifi