Donaldi do të ‘shkrihet’, kaq provokuese shfaqet nga bregdeti Bora Zemani

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun. Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo. E sot në postimin e fundit ajo shihet se tashmë ka filluar pushimet. Në këto imazhe ajo shfaqet super hot. E veshja e saj gati […]

Korrik 15, 2023 - 21:10
 0  600
Donaldi do të ‘shkrihet’, kaq provokuese shfaqet nga bregdeti Bora Zemani

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo.

E sot në postimin e fundit ajo shihet se tashmë ka filluar pushimet.

Në këto imazhe ajo shfaqet super hot.

E veshja e saj gati ka rrezikuar të zbulojë me shumë se ç’duhet.

Donaldi do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa joshëse po duket Bora Zemani. /ORAinfo/