Home / Lajme / Qeveria Zaev i sigurt se do fitoj perseri, Zgjedhje të parakohshme parlamentare, bashkë me zgjedhjet presidenciale

Qeveria Zaev i sigurt se do fitoj perseri, Zgjedhje të parakohshme parlamentare, bashkë me zgjedhjet presidenciale

Qeveria Zaev i sigurt se do fitoj perseri, Zgjedhje të parakohshme parlamentare, bashkë me zgjedhjet presidenciale
Deri sa ka shumicë në Kuvend, pa marrë parasysh se sa është e ngushtë ajo, zgjehdje të parakohshme nuk do të ketë, deklaroi sot në Prilep kryeministri Zaev. Megjithatë ai ka lënë të hapur mundësinë që zgjedhje të parakohshme megjithatë të ndodhin. Theksoi se sipas gjitha gjasave kjo nuk do të ndodhë në vitin 2018, por nuk duhet të jetë surprizë nëse bashkë me zgjedhjet presidenciale organizohen edhe zgjedhje të parakoshme parlamentare, transmeton Gazeta Lajm. Ndryshe për shkak të shumicës së ngushtë të LSDM-së dhe BDI-së, shpeshherë ndodh që Kuvendi të mos ketë kuorum për punë

Image result for zoran zaev

More Info - Me shume....
Loading...
Shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja, shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv, tv shqiptar live, sport live, sporti shqiptar, lojrat e fundit, fito pare. ndeshje futballi, fitore e fundit, skedina sekreti. Australia news , Australia winner apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht, shqip greqisht, shqip al, shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare, shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2, shqiperi e mjera shqypni, shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe a abazi,vitamina a shqip,i recommend get fast, brand online safe us, cialis imp vitamina a shqip,i recommend get fast, brand online safe us, cialis impotence, buy dr fox, cheap daily, o meglio, back to back dosage, where to buy brand, best over counter, is covered by insurance, patent expiry canada, very good site cost of, where to buy in europe, how to get, buying in south korea, farmacias preci, how much does cost 2012, only for you pliis, vendita generico di, follow link next day uk, can you buy rite aid, uso cialis levitra, bar kaufen, acheter cialis et, pakistan, medical advice, buy softtabs, ou acheter pfizer, donne forum, online delivery, the best choice paypal, braucht man rezept, dose giusta, we like it cheap, only here low cost fast, enter site cheap online, wow generic drug, only here buying online, can i take with water izenz abgelaufen, herbal uk cheap,Makedonski vesti, Vesti Makedoniaja. Makedonski informacioa, informacia makedonija.

Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk December 26, 2017 3:51 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=4402
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email info@ lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit